pozri si naše filmy

o nás

stavba chaty

Domy Juhas - najlacnejšie chaty a domy z dreva

Drevené chaty, drevené domy, výrobca drevených chát a domov

Interiér

 

Interiér - priestor, v ktorom sa vaše predstavy môžu stať skutočnosťou. Ako bude vyzerať Váš dom, záleží iba od Vás. My sa postaráme o presné doladenie detailov, navrhneme Vám zaujímavé riešenia.

  • Vy si vyberáte materiály, ktoré vytvoria atmosféru Vášho interiéru (zvislý alebo vodorovný drevený obklad, či sadrokartón, alebo iný materiál)
  • Hrúbka podlahových dosiek, ktoré používame v našich domoch, je 28-30 mm. Na želanie zákazníka môžeme podlahy uložiť OSB dosky a pripraviť tak podlahy na pokládku dlažby.
  • Pri výrobe našich kvalitných okien používame smrekové drevo, zlepené z troch vrstiev vodovzdorným lepom. V oknách sú namontované tepelnoizolačné a zvukotesné sklá s koeficientom U=1.1. Ponúkame tiež verziu s dodatočnou ochranou proti krádeži. Do okien ponúkame dekoračné elementy, ako sú hliníkové alebo drevené mriežky rôznej hrúbky. Používame kovania známej firmy G-U, odborníkovi v tejto oblasti. Okná maľujeme ekologickými vodouriediteľnými farbami, ktoré ponúkame v mnohých farebných prevedeniach.
  • Dvere - pevné dvere, vyrobené podľa najnovšej technológie vrstvového lepenia. Vďaka tomu sú dvere estetické, odolné na zmenu tvaru ako aj na atmosférické podmienky. Dvere sa niekoľkokrát natierajú farbou najvyššej kvality, nemeckej firmy Sikkens. Ponúkame rôzne farby a vzory.
  • Schody vyrábame z lepeného smrekového dreva. Ak si to zákazník želá, schody môžu byť aj z iného dreva, napríklad z dubového,  z červeného smreka, ap. Schody môžu byť jednoduché, oblúkové, otvorené alebo plné. Bezpečnosť zabezpečuje praktické zábradlie.
  • V našich domoch staviame aj systémové komíny s keramickou vložkou, ktoré majú ventilačné a dymové kanále.
  • Rozmiestnenie jednotlivých miestností, okien, dverí, ap. záleží iba od Vás.
     
 
interiér chatiek a domov interiér chatiek a domov interiér chatiek a domov interiér chatiek a domov